FORZA BİLGİSAYAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  kaliteli hizmeti dürüst ticaret ahlakı, bilgili ve tecrübeli ekibi ile "müşteri memnuniyeti" ilkesini kendisine prensip haline getirmiştir. Forza Bilgisayar olarak, çalışanları ve müşteriyle olan ilişkilerinde "önce insan" anlayışını taşıyan firmamız, alışveriş yaptığı tüm kurum, kuruluş ve kişilerle dost olmayı, satış öncesi ve sonrası hizmetlerini en üst düzeyde tutmayı kendisine hedef olarak seçmiştir.Her projemizde yatırımımızda tüm aşamaları büyük hassasiyetle planlayıp doğru personel ve tedarikçiler ile çalışan FORZA Bilgisayar, iş geliştirme konusunda bütün aşamaları düzenli bir şekilde takip etmektedir.

TARİHÇEMİZ

FORZA BİLGİSAYAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ 1994 yılında Ankara ' da kurulmuştur. Bireysel olarak Bilgisayar, yedek parça, yazıcı vb. ürünlerin satışı ile başlamış, zamanla Çalışkan ve Dürüst Kimliği ile Kurumlarda Faaliyet göstermeye devam etmiştir. 1994 yılından bugüne dek  Doğruluk ve Dürüstlük ilkesi ile bugünlere kadar gelmiştir. Şu anda Ana Faaliyet konusuna ek olarak Büro Makineleri grubunda Fotokopi Makineleri ve Sarf malzemeleri, Yazıcı, Tarayıcı ve  Evrak İmha Makinelerini 'de ürün grubuna ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Devlet Malzeme Ofisi Tedarikçi Firması olarak Utax Marka Yazıcı ve Fotokopi Makineleri Satışını yapmaktadır. Sennheiser Marka Kulaklıkların ve  Kobra Marka Evrak İmha Makineleri Ankara Bölge Bayiiliği yanısıra birçok kalemde proje kapsamında Makine ve Malzeme Tedarikçiliği yapmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

BAYİLİKLERİMİZ

UTAX FOTOKOPİ-YAZICI-FAX MFP CİHAZLAR-Epson Yazıcı Mfp Cihazlar CASPER BİLGİSAYAR - HSM EVRAK İHA MAKİNELERİ- SENNHEİSER KULAKLIK-ÇAĞRI MERKEZİ PROFESYONEL- KODAK DOKÜMAN TARAYICI FUJİTSU DOKÜMAN TARAYICI KOBRA EVRAK İMHA MAKİNELERİ BİLGİSAYAR - BİLİŞİM ÜRÜNLERİ

Hızlı İletişim